• Üyelik
  Üyelik Bilgi Ve Avantajları

  -35numara.com sayfasından alışveriş yapabilmeniz için bazı kişisel bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır bu bilgileri girerek birkaç saniye içerisinde üye olabilirsiniz -35numara.com web sitesi üzerinden yapılan işlemlerde kişisel bilgilerin gizliliğine ve korunmasına büyük önem vermekte olup; bu bilgileri gerekli teknik altyapıyla güvence altına almakta ve kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıs veya kurumlarla kesinlikle paylaşmamaktadır. -clubsafari.com.tr’ye üye olarak iletişim, teslimat, fatura gibi bilgilerinizi sadece bir kez girersiniz ve sonraki alışverişlerinizde tekrar güncellemenize gerek kalmaz.Sitemize tekrar girip alışveriş yapmak istediğinizde Siz sadece seçmiş olduğunuz ürünleri sepete atarak alışverişinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. -clubsafari.com.tr’ye üye olmak ücretsizdir. -clubsafari.com.tr’ye üye olarak kampanyalardan,indirimli ürünlerden,yeni gelecek ürünlerden ve duyurulardan öncelikli olarak haberdar olursunuz. -clubsafari.com.tr’yi ziyaret ettiğinizde üye girişi bölümünden e-posta adresiniz ile şifrenizi girip giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unutmanız halinde şifremi unuttum bölümüne tıklayabilir, şifrenizin mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 •  Hediye Çeki
  Hediye Çeki

  Hediye çekleri 35numara.com’a özel indirim çekleridir. Eğer bir indirim çekiniz var ise geçerlilik süresi dahilinde sepetim sayfasında hediye çeki numaranızı girerek kullanabilirsiniz.
 •  Para Puan
  Parapuan nedir?

  35numara.com ile alışveriş yaparken aldığınız ürünün parapuan hediyesi kadar para puan kazanırsınız. 1 parapuan 1TL’ye eşittir. Biriken parapuanlarınızı bir sonraki alışverişinizde ürün satın almaya yetecek kadar parapuanınız biriktiyse kullanabilirsiniz.
 • Kargo
  Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?

  -Şu anda sadece Türkiye içine gönderimimiz vardır.Ücret Alıcı olarak KKTC’YE SİPARİŞLERİNİZİ GÖNDERİYORUZ

  Siparişim elime ne zaman ulaşır?

  Tüm Türkiye’de en geç 1 ila 3 gün (resmi tatiller ve pazar günleri hariç) elinize ulaşmaktadır. Yurtdışında ise 5 ila 7 gün arasında teslim edilir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Siparişleriniz Aras Kargo ile size ulaştırılır.

  Ne Kadar Kargo Ücreti Ödeyeceğim?

  HAYIR ödemeyeceksiniz.Siparişini vermiş olduğunuz ürünler ÜCRETSİZ olarak Aras Kargo güvencesiyle adresinize teslim edilecektir.

  Kapıda Ödeme Seçeneği

  Kapıda ödeme ile seçmiş olduğunuz ödeme sistemimizde kargonuz Aras Kargo ile gönderilecektir ve sipariş tutarınıza +5 TL masraf eklenecektir.İlave kargo ücreti ödenmeyecektir.Kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Sipariş
  Sitenizden vermiş olduğum siparişi iptal ettirmek istiyorum.

  – Siparişinizi iptal ettirmek istediğinizi bize e-mail atarak bildirmeniz gerekmektedir.Yazılı gelen talep üzerine sipariş iptal edilerek ürün bedeli hesabınıza yansıtılacaktır.

  Siparişimi Nasıl Verebilirim?

  -35numara.com’dan sipariş verebilmek için öncelikle üye olmanız üye iseniz üye girişi yapmanız gerekir.Alışverişini yapmak istediğiniz ürünün adedini girerek sepetinize ekleyebilirsiniz sepetiniz içerisindeki ürün sayısını sağ üst köşedeki alışveriş sepetinizde görebilir yapmak istediğiniz değişiklikleri buradan yapabilirsiniz.
 • Ödeme
  Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz ?

  Ankara içerisinden vermiş olduğunuz siparişleri kapıda kredi kartı ile veya nakit olarak ödeyebilirsiniz.

  Siparişini verdiğim ürünlerin ödemesini ne şekilde yapabilirim?

  35numara.com’dan yapmış olduğunuz alışverişleri kredi kartınızla,banka havalesi ile Ankara içerisinde kapıda nakit ya da kredi kartınızla ödeyebilirsiniz